Oferujemy

  •  naukę jazdy konnej od podstaw
  •  doskonalenie umiejętności jeździeckich
  •  przejażdżki w teren

Jazdę konną prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy na odpowiednio przygotowanych wierzchowcach. Konie są dobierane indywidualnie do umiejętności naszych jeźdźców.

  •  kuce dla dzieci

Całka, Czacza, Gwiazdka, Lucky, Mosiek to ulubieńcy naszej Stajni. Chętnie obcują z dziećmi, nadstawiając się do pieszczot, jak i oferując swój grzbiet do pierwszych jazd. To stali bywalcy imprez plenerowych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.  To także zawsze mile widziani goście w przedszkolu m.in. w Przedszkolandii w Środzie Wlkp.Wypieszczone, wygłaskane przez najmłodszych pozostają we wspomnieniach na lata…

  •  organizację imprez plenerowych (ogniska, hubertusy, urodziny dla dzieci itp.) na miejscu i u klienta
  •  zajęcia przyrodnicze dla przedszkoli i szkół

Nasze imprezy oraz zajęcia dla przedszkoli i szkół urozmaicone są różnymi zabawami oraz konkursami o charakterze ruchowym, edukacyjnym i artystycznym. Prowadzą je osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

  •  pensjonat dla koni

Wszystkie konie w Stajni mają codziennie stały dostęp do trawy (w sezonie pastwiskowym) i do paśników z sianem lub sianokiszonką. Konie wypuszczane są na okólniki niezależnie od pory roku, co sprzyja utrzymaniu ich w dobrej kondycji. Podstawową paszą treściwą jest owies, a w okresach wzmożonego zapotrzebowania energetycznego, żywienie naszych koni wzbogacane jest w inne odpowiednio przygotowane zboża m.in. w  kukurydzę. Na życzenie właścicieli pensjonariuszy prowadzimy także żywienie indywidualne (za dodatkową opłatą). Właściciel Stajni to absolwent Wydziału Zootechniki Akademii Rolniczej w Poznaniu oraz Technikum Hodowli Koni w Chojnowie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z końmi, dbający o zdrowie i dobrą kondycję wierzchowców, również tych przebywających na zasłużonej emeryturze:-)

  •  zajeżdżanie, szkolenie, korekta koni